משולחנו של ראש המועצה

משולחנו של ראש המועצה

הגולן שלנו פורח. שדות הלבנדר המרהיבים שלנו מככבים בעיתונים, באתרים ובמהדורות החדשות. פסטיבל ארץ הגולן זוכה לחשיפה תקשורתית ומביא אל הגולן מבקרים רבים וגם יזמים ועסקים המעוניינים לקיים פה בעתיד הקרוב תחרויות ספורטיביות ואירועים.
הגולן שלנו פורח. שדות הלבנדר המרהיבים שלנו מככבים בעיתונים, באתרים ובמהדורות החדשות. פסטיבל ארץ הגולן זוכה לחשיפה תקשורתית ומביא אל הגולן מבקרים רבים וגם יזמים ועסקים המעוניינים לקיים פה בעתיד הקרוב תחרויות ספורטיביות ואירועים. תנופת התיירות וההתפתחות מורגשת בשטח. ביום רביעי התבשרנו על נתוני הגיוס המדהימים של נוער הגולן. בשבוע הבא נפרסם את כל הנתונים. אחד הנתונים הבולטים והמרגשים הוא כי 96% מקרב הנשים המתגייס לצה"ל מקהילות הגולן משרתות שירות משמעותי-כלומר הן לוחמות, תומכות לחימה או משרתות בתפקיד בעל תרומה למערכת. גם נתוני הגברים מרשימים מאוד ונעדכן על כך בהמשך. נוער הגולן הוא גאוותינו ותוצרתנו הטובה ביותר!
לצערנו, המצב הפוליטי בישראל לא קל ואנו שוב לפתחן של בחירות. חשוב להדגיש כי העשייה שלנו ממשיכה. הגולן בתנופת התפתחות שלא תיעצר. כבר עכשיו ניתן לראות את העבודה הנעשית עם נתיבי ישראל, את הריבודים בכבישים ובקרוב תחל העבודה בכיכר יהודייה ובכבישים נוספים. אנו מרחיבים את בתי הספר ומתאימים אותם לצרכים שלנו. מרכז התרבות שלנו בצנובר צובר תאוצה והוא כבר לב הגולן. פריסת הסיבים האופטיים החלה וכך גם שיפור תשתיות הביוב ע"י קולחי גולן. בהסתכלות סביב ניתן לראות כי הרשויות המוניציפליות ממשיכות לפעול במרחבים שלהן, גם בתקופות בהן מתחלפות ממשלות. כך יהיה גם אצלנו.