16/06/22022 עדכון משולחן המועצה

דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה
השבועות האחרונים מסמנים מהפך חיובי גדול לגולן. החל מאישור הוועדה המיוחדת, דרך אישורם של שני יישובים נוספים בוועדה לנושאים תכנוניים עקרוניים-זו היסטוריה שמתרחשת כאן ועכשיו, "יום הגולן" אליו הגיעו מעל 5,000 מתושבי הגולן
למידע נוסף על דבר ראש המועצה

יום הגולן

יום הגולן
ביום חמישי האחרון, צוין "יום הגולן", יום שהפך למסורת המאופיינת במפגש קהילתי רחב, בפעילויות לבני כל הגילאים, לאירוע גדול וסוחף שמתחיל אחה"צ ומסתיים בשעות הקטנות של הלילה, במסיבת ריקודים.
למידע נוסף על יום הגולן

ישיבת עבודה עם צוות "נתיבי ישראל"

ישיבת עבודה עם צוות "נתיבי ישראל"
בהמשך לפגישה שנערכה לפני כשבועיים, עם מנכ"ל "נתיבי ישראל", קיימנו השבוע פגישה עם מנהל מרחב הצפון וסגנו, במטרה לדייק את תכנית העבודה של 2022, שכבר כעת מורגשת בשטח ולבחון יחד את הצרכים לקראת תכנית העבודה של 2023.
למידע נוסף על ישיבת עבודה עם צוות "נתיבי ישראל"

ברמת טראמפ בוחרים מגרשים ותכף בונים!

ברמת טראמפ בוחרים מגרשים ותכף בונים!
השבוע, התקיים אירוע מרגש מאוד ברמת טראמפ, בו ראשוני המתיישבים זכו למגרש לבנות עליו את ביתם. נערכה הגרלה וכעת, הם מתקדמים לקראת בניית ביתם. באירוע, ברך סגן ראש המועצה, גל גפני:
"אחר הצהריים מצוינים, חלוצים יקרים, מִנהלת היישוב, אנשי החטיבה והמועצה.
למידע נוסף על ברמת טראמפ בוחרים מגרשים ותכף בונים!

"התוצרת" הכי טובה בעולם-כנס מסיימי י"ב

"התוצרת" הכי טובה בעולם-כנס מסיימי י"ב
כמדי שנה, מחלקת הילדים והנוער, של המועצה האזורית גולן, בשיתוף מחלקת הנוער במועצה המקומית קצרין ומרכזי הצעירים, מקיימים כנס פרידה למסיימי י"ב. הכנס כולל ברכות ומילות פרידה מראשי המועצות, ארוחת ערב מפנקת וחלוקת שי.
למידע נוסף על "התוצרת" הכי טובה בעולם-כנס מסיימי י"ב

כשמחקר פוגש הייטק

כשמחקר פוגש הייטק
בשבוע שעבר, התקיים מפגש של קהילת ההייטק ב"מכון שמיר למחקר", בקצרין. המטרה הייתה לחשוף את הקהילה לעשייה במכון ולייצר היכרויות שיהפכו לשיתופי פעולה וקשר עבודה רציף.
למידע נוסף על כשמחקר פוגש הייטק

נפרדים ממיכל נאור אחרי 37 שנות עבודה

נפרדים ממיכל נאור אחרי 37 שנות עבודה
37 אחרי שהחלה לעבוד במועצה האזורית גולן, באגף הייעוץ והטיפול, שפעם נקרא מיט"ר, יוצאת מיכל נאור לגמלאות. מיכל ניהלה את היחידה לקידום בריאות ולפני כן, עבדה כפיזיותרפיסטית ביחידה להתפתחות הילד במועצה.
למידע נוסף על נפרדים ממיכל נאור אחרי 37 שנות עבודה

חבר שעזב אותנו - אוריאל גבעון

חבר שעזב אותנו - אוריאל גבעון
אוריאל הגיע לרמת מגשימים בשנת 79', מרעננה, בעקבות ארוסתו ציפי, שהייתה במשק בשנת שירות. ציפי ואריאל נישאו, לימים נולדו שלושה ילדים והם גידלו משפחה לתפארת.
למידע נוסף על חבר שעזב אותנו - אוריאל גבעון

מילה טובה לעובד מסור - תמיר ארוילי

מילה טובה לעובד מסור - תמיר ארוילי
תמיר נולד בראשון לציון, למשפחה חמה בת ארבעה ילדים. לאחר שירות משמעותי בגולני, ניסה את מזלו בארה"ב, שם פגש את עולם העסקים כיזם. כשתמיר שב לארץ, בחר לעסוק בתחום שילוח בין-לאומי. הוא נישא לגלית ויחד עלו לגולן ובחרו לגדל את משפחתם באל-רום.
למידע נוסף על מילה טובה לעובד מסור - תמיר ארוילי