06/01/2022

משולחן ראש המועצה

משולחן ראש המועצה

ימים יפים של חורף עוברים עלינו. ימים בהם אנו עסוקים בפירוק החלטת הממשלה לגולן לצוותי עבודה, לתוכניות ליישום ההחלטה ולפגישות עם היישובים על הצרכים ודרכי הביצוע. ההבנה כי אנו בפתחה של תקופה חדשה, מרגשת, תקופה של שינויים לטובה עושה את שלה.

צילום מהמם של יהודה וינברג-כנף בשקיעה

למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

ומילה על קורונה

ומילה על קורונה

 הימים האחרונים מתאפיינים בעליה בתחלואה בכל הארץ וגם בגולן. נכון לרגע זה בגולן 148 מאומתים לנגיף הקורונה. 117 מתוכם נוספו בימים האחרונים. השבוע בוצעו מעל 2,900 בדיקות. חלק מהנבדקים נבדקו השבוע פעם אחת וחלק יותר מפעם 1. שיעור הבדיקות החיוביות עומד על מעט מעל 20%!

למידע נוסף על ומילה על קורונה

מדד עשיית עסקים ברשויות 2021 הגולן במקום השני בארץ ברשויות עד 50,000 תושבים!

מדד עשיית עסקים ברשויות 2021 הגולן במקום השני בארץ ברשויות עד 50,000 תושבים!

מועצה אזורית גולן דורגה במקום השני במדד עשיית העסקים ברשויות. המועצה מובילה על פני יישובים גדולים ברחבי הארץ. על מנת לדרג את הרשויות נמדדו מספר פרמטרים שיצרו יחד מדד המאפשר בחינת מצב הרשות השוואה לרשויות אחרות. חשוב לציין שמרבית הרשויות המדורגות במקומות נמוכים מאתנו הן רשויות הנמצאות באזור המרכז ובדירוג סוציואקונומי גבוה כגון לב השרון, עמק חפר, יהוד-מונסון, קריית אונו ועוד. מועצה אזורית גולן פועלת לקידום העסקים בגולן, מסייעת, יוזמת ומעוניינת בהצלחת העסקים בגולן.

למידע נוסף על מדד עשיית עסקים ברשויות 2021 הגולן במקום השני בארץ ברשויות עד 50,000 תושבים!

חדשות אגף תיירות

חדשות אגף תיירות

אנו מסכמים השבוע שנה מלאת תהפוכות באגף תיירות גולן. שנה שבה השפעת הקורונה הביאה אתה צמיחה תיירותית משמעותית לצד חוסר וודאות, חששות ומציאות שדרשה הסתגלות מהירה לשינויים.

התיירות בגולן שנשענת כרגע על תיירות פנים בשיאה ואנו מתכוננים במרץ ליום שאחרי, עם פתיחת ערוצי שיווק משמעותיים בחו"ל לקידום התיירות הנכנסת.

למידע נוסף על חדשות אגף תיירות