20/05/2021

משולחן ראש המועצה,

נוף
ישראל עוברת תקופה קשה בשבועיים האחרונים. אל תושבי הדרום שחיים במציאות לא פשוטה של הפגזות כבר זמן רב, הצטרפו גם תושבי המרכז ואחריהם גם תושבי הגליל המערבי. גם פה בגולן היו נפילות בשטחים פתוחים. בגליל העליון היו ניסיונות חדירה בגדר המערכת ונפילות טילים בשטח פתוח.
 
חרף כל אילו, בגולן שקט ונשמרת השגרה המלאה.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה,

גילוי דולמן ייחודי בקלע

אבנים
במסגרת פיתוח ההרחבה בקלע אלון מבצעת רשות העתיקות חפירה ארכיאולוגית בשדה דולמנים מרשים שנמצא במקום. הדולמנים, מבני קבורה מגאליתיים עיליים, מהאלף השלישי לפני הספירה, נשתמרו בצורה מופלאה אלפי שנים.
למידע נוסף על גילוי דולמן ייחודי בקלע

סיור יו"ר צח"י, רבש"צים ומנהלי קהילות

פרסום
ביום חמישי שעבר התקיים הסיור "ממשבר לצמיחה" עם אביגדור קהלני, תת אלוף בצה''ל וח''כ לשעבר. לסיור הגיעו יו"ר צח"י, מנהלי קהילות, רבש"צים וחברים נוספים בצוותי החירום היישוביים.
למידע נוסף על סיור יו"ר צח"י, רבש"צים ומנהלי קהילות

פסטיבל ארץ הגולן

פרסום
לאחר התלבטויות רבות שנבעו מהמצב הביטחוני בארץ ומתחושת סולידריות למאות אלפי ישראלים שנאלצים לשהות בממ"דים בתקופה האחרונה החלטנו לדחות בשבוע את מופע הפתיחה של ישי ריבו. המופע יתקיים בשבוע הבא, ביום ג', 25.5 י"ד סיוון. פתיחת שערים בשעה 18:00, מופע שקיעה בשעה 19:30.
למידע נוסף על פסטיבל ארץ הגולן

חסימת כבישים

חסימת כבישים
בשל שריפה יזומה שתתקיים בתאריך 26.5.21 יום ד' ט"ו סיוון, יחסם הכביש המחבר בין צומת גדות לבית המכס, בשני הכיוונים, בשעות 05:30-12:30 ולכן:
למידע נוסף על חסימת כבישים

לסיכום

פרחים
בתוך כל המתרחש במדינה לעיתים מרגיש כי הגולן היא סוג של בועה. ארץ של חופש ומנוחה. אנחנו זוכים לחיות בה ולראות את צמיחתה וזו הנאה גדולה. אנו בפתח עונת הדובדבן והתיירות, ונראה כי השנה יגיעו לגולן מטיילים רבים מאי פעם. זו העת למנף את הדבר לטובת החזרה לשגרה וההצלחה העיסקית. אנו פועלים באמצעות אגפי וזרועות המועצה, לסייע לעסקים השונים לנצל הזדמנות זו. אני מזמין אתכם להשתמש בשירותים אלו-באגף היזמות והתעסוקה, באגף תיירות, באגף תכנון והנדסה ובכל אחד מהאגפים האחרים. אמשיך לעדכן אתכם ולספר את אשר מתרחש במועצה ומחוצה לה. מזכיר כי דלתי ודלת מנהלי האגפים במועצה, פתוחה בפניכם. אנו כאן לשירותכם.

שלכם כתמיד,
חיים