30/06/2022 עדכון משולחן המועצה

משולחנו של ראש המועצה

משולחנו של ראש המועצה
תושבים יקרים, סוף חודש יוני, הטמפרטורות עולות והתלמידים סופרים את הימים האחרונים עד לבוא החופש. בימים האחרונים, חוגגים את מסיבות הסיום של שנת הלימודים בבתי הספר ובגנים.
למידע נוסף על משולחנו של ראש המועצה

"בית חגי" - בניין ההקרנות במרכז הרפואי "זיו" , על שם רב סרן חגי בן ארי ז"ל

בשבוע שעבר, נערך טקס קריאת בניין ההקרנות, בביה"ח "זיו" בצפת, על שמו של רב סרן חגי בן ארי ז"ל, בנם של יוני וחני, ממושב נוב. בטקס, נכחו אורחים מכובדים רבים, ביניהם בני משפחתו וחבריו של חגי ז"ל, אנשי צוות, הנהלה ומטופלים.
למידע נוסף על "בית חגי" - בניין ההקרנות במרכז הרפואי "זיו" , על שם רב סרן חגי בן ארי ז"ל

מוכנות לחירום - הכשרות צח"י

מוכנות לחירום - הכשרות צח"י
צוותי החירום ביישובים שומרים במשך כל ימות השנה על מוכנות למצב חירום. הצח"י מלווים על ידי המועצה בתכנית הכשרה עשירה ומגוונת. השבוע, התכנס פורום צח"י למפגש הכשרה ולמידה, כחלק מהתכנית הרחבה.
למידע נוסף על מוכנות לחירום - הכשרות צח"י

פרידה מחבר

השבוע, נפרדנו בצער וכאב מחברנו יהודה פינגר ז"ל, מחיספין. יהודה היה אדם חייכן, שקט וחכם, כך מספרים חבריו. הותיר אחריו את אשתו, זאבה וארבעת ילדיהם. תנחומים מקרב לב למשפחתו ולחבריו.
למידע נוסף על פרידה מחבר

מילה טובה לעובדת מסורה - יעל גלמור

מילה טובה לעובדת מסורה - יעל גלמור
ב-10 שנים האחרונות, ניהלה יעל גלמור את יחידת ההתנדבות במועצה האזורית גולן. יעל, גרה עם בעלה ושני בניהם ביישוב נאות גולן והיא גם בת למשפחת אוחיון הוותיקה מנאות גולן.
למידע נוסף על מילה טובה לעובדת מסורה - יעל גלמור

ותיקים

ותיקים
מעגל החברים ותיקי הגולן, דור המקימים, הולך ומתרחב. מתוך כך, נבנתה תכנית שנתית מגוונת ועשירה בתכנים ומפגשים, סדנאות, הרצאות, כנסים, טיולים ועוד.
למידע נוסף על ותיקים

השבוע הקרוב במרכז הקהילתי גולן

השבוע הקרוב במרכז הקהילתי גולן
מהנעשה במרכז הקהילתי גולן - https://bit.ly/news300622