מרכז קהילתי גולן

אירועים

מבנה מרכז קהילתי גולן
מחלקת ספורט – מנהל המחלקה יאיר נירון תחתיו יושבות כל במות הספורט בגולן.  המחלקה מפעילה ומתכללת את כלל הפעילות הספורטיבית בגולן.  בין הפרויקטים הבולטים שלה :  פרחי ספורט - פיתוח הספורט המקצועי בגולן לילדים ונוער , צעדת קצרין והגולן , מרוץ האנדרטאות , מרוץ עם שחר על שם שחר שלו ז"ל .
 
מחלקת תרבות  מנהלת המחלקה יהודית מזרחי - אחראית על כל תחום התרבות הגולן בשותפות עם מחלקות המועצה והחברה הכלכלית, כמו כן תחת מחלקת תרבות פועלות גם הספריות האזורית . בין הפרויקטים הבולטים שלה : תו 8 , רגעי קסם, יום העצמאות , ספרייה על גלגלים ופסטיבלים , קורס מובילי תרבות.
 
מחלקת ילדים ונוער – מנהל המחלקה ירון קמירנסקי - המחלקה אחראית על כל ההנחיה המקצועית והפעילות החברתית קהילתית הן ברמת האזור והן ברמות היישובים דרך מובילי החינוך, מדריכי הנוער ומדריכי הילדים. תחת מחלקת ילדים ונוער פועלות בגולן שתי תנועות נוער המשמשות כאחת הבמות המשמעותיות להעצמה וחיבור ביישובי הגולן.
 
מחלקת משפחה בקהילה- מנהלת שרונה ודר - המאגדת תחתיה מספר תוכניות ופרויקטים הפועלים בקהילת הגולן: צרכים מיוחדים, של"מ,  עמיתים- מיטב.
תוכניות מגוונות אלו מובלות ע"י מרכזי התחומים השונים ופועלות בכל  הגולן .
 
מחלקת מוזיקה:  מנהל גל שוורץ  - מפעילה ומתכללת את כלל פעילות המוזיקה בגולן , תחתיה פועל בית הספר למוזיקה הגולני - מוזה גולן הפועל ביישובים ובאשכולות.
 
מחלקת עיינות מנהלת נטע קציר  המחלקה עוסקת שזהות יהודית ישראלית בגולן  ומארגנת אירועים סביב לוח השנה העברי וחיי הרוח היהודיים.  בין פעילויותיה : כנס לימוד גולן , יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה , קבלות שבת אזוריות ויישוביות  מעגלי לימוד .
 
מחלקת קשרי חוץ מנהל שי יחזקאל  המחלקה פועלת בשיתוף עם המועצה  ואמונה על קשרי החוץ של המרכז הקהילתי וקהילת הגולן . בין התוכניות הבולטות שלה "עמיתי דילר "  .