03/12/2020

משולחן ראש המועצה

לילה וירח
 
שגרה?
הגנים חזרו לפעילות וכך גם ילדי כיתות א'-ו', י'-י"ב ובשבוע הבא ישובו גם ילדי כיתות ז'-ט'.  רבים מבין תושבי הגולן שבו לעבודתם, התיירות מתארגנת מחדש ואנו רואים התאוששות בפעילות. אז זהו? הקורונה מאחורינו? אז זהו, שלא.
למידע נוסף על משולחן ראש המועצה

מד"א דרייב

מתחמי בדיקות
מחר, יום ו', 04/12/20, יתקיים מד"א דרייב, ביישוב מסעדה, במתחם השוק בשעות 09:00-14:00. אין צורך בהפניה. המתחם פתוח לכולם. יש להגיע עם תעודה מזהה ומסכה. פיקוד העורף ינהל את המתחם ואפשר להגיע לבדיקה בבטחה. המתחם פתוח לכולם!

סיכום שנת 2020 לקראת 2021

לשכת המועצה
ביום ג' השבוע קבענו מזוזות במתחם צנובר, לב הגולן. אל המתחם עברו צוותי המרכז הקהילתי-המחלקה לאומניות הבמה, מחלקת צעירים ומחלקת תרבות.
למידע נוסף על סיכום שנת 2020 לקראת 2021

דברים טובים לשבת

נוף
 
תנופת הפיתוח באתר עין קשתות
אתמול סייר מנהל אגף הנדסה, מולי שפיגל, בעין קשתות יחד עם אבישג מרוני מנהלת האתר, כחלק מתוכנית להמשך פיתוח האתר. עין קשתות מושך התעניינות רבה מצד מטיילים מהארץ והעולם. האתר מציע סיורים בשעות היום, סיורי שקיעה ואף ניתן לקיים בו אירועים שונים בהתאם לתו הסגול ולהנחיות משרד הבריאות. איזה כייף לראות את האתרים שלנו מתפתחים!

השלכת הצפון גולנית עושה כותרות

כתבה
צבעי השלכת המיוחדים בצפון הגולן, מעניקים למטייל באזור תחושה של הגעה לעולם אחר. אנו שומעים רבות את המילים חלום, חוץ לארץ, טוסקנה, אירופה, קנדה... כל אחד ועולם הדימויים שלו. אבל אף אחד לא נשאר אדיש לצבעי הזהב, אדום וצהוב המתחלפים בעוז. גם ישראל היום לא נשארו אדישים ובגיליון סוף השבוע הציעו טיול לצפון הגולן.
צאו לטייל-זה בדיוק הזמן לטייל בגולן!
למידע נוסף על השלכת הצפון גולנית עושה כותרות
סופ"ש נעים ומהנה לכולנו. יחד נשמור על הגולן שלנו ירוק ובריא!

שלכם כתמיד,
חיים רוקח