מילה טובה לעובדת מסורה-לי אלין שנבור

מילה טובה לעובדת מסורה-לי אלין שנבור

לי אלין שנבור, תושבת גבעת יואב, בת 46 נשואה ואם לשנים. מנהלת את מחלקת ותיקים כמעט שמונה שנים. הגיעה אלינו למועצה אחרי כמה תפקידים בקהילה ומתוך דאגה וחיבור מיוחד לגיל השלישי.

לי והצוות הנהדר של המחלקה לא מפסיקים לחדש. החל מבניית תוכנית הקתדרלות הלימודיות, הטיולים בארץ ובחו"ל ועוד. חשוב לזכור כי בעצם תחום הוותיקים הוא תחום צעיר בגולן. ראשוני הוותיקים הם מקימי הגולן ומרבית האוכלוסייה בגולן צעירה יחסית. בעצם זהו מצב בו אנו לומדים כל הזמן יחד עם וותיקי הגולן. אומנם אנו לומדים ממועצות אחרות, רשויות וארגונים אך חשוב יותר שאנו רואים את האוכלוסייה שלנו כגורם שותף המחליט יחד אתנו מה נכון לו, מה התכנים והצרכים הייחודיים לאנשי הגולן, במרחב הגולני.
עיקר גאוותה של לי הוא החיבור הגולני-החיבור בין אנשי הצפון לדרום, חילונים ודתיים, צעירים יותר וצעירים פחות. החיבוק שכל אחת ואחד מקבל מהקבוצה-והטיול בסיני הוכיח זאת יותר מהכל. ההצלחה של המפגשים, הטיולים, ההרצאות והביקוש לתכנים אותם המחלקה מציעה, רק גדל ועל כך גאוותינו.
בכל דיון באגף קהילה, אליו שייכת מחלקת וותיקים, לי מביאה את הזווית הוותיקה ומקדמת את האינטרסים של הגיל השלישי לטובת פיתוח שירותים מותאמים ובכדי לדאוג לאיכות חיי התושבים הוותיקים. לי, המשיכי כך! תודה על העשייה החשובה והמבורכת!