מילה טובה לעובדים מסורים- ככה זה שיש שני רכזי פסולת ומחזור!

מילה טובה לעובדים מסורים- ככה זה שיש שני רכזי פסולת ומחזור!

ביחידה הסביבתית מועסקים אסף מזור ושוקי גולן כרכזי פסולות ואיכות סביבה. כל אחד מהם חולש על חצי משטחו של הגולן. הן שוקי והן אסף עוסקים בתחום ש"מציק" לתושב-בעיקר בהדברת מזיקים, טיפול בעשבייה ופינוי פסולת. בשל העיסוק בתחום זה הם פוגשים תושבים רבים ולעיתים מוצאים עצמם מטפלים בנושאים אחרים הקרובים לתחום עיסוקם.
אסף מועסק במועצה כ-10 שנים. אסף תושב אליעד ולו 4 ילדים. במקור הוא מקצרין. אסף אחראי על אזור אניעם ודרומה והוא הרכז הדרומי. בנוסף, אסף הוא גם לוכד נחשים מקצועי ונענה לכל קריאה בתחום. בשל הוותק הרב שלו והידע המקצועי הרחב, אסף מעורב כבר שנים בתחומי פינוי הפסולת, בבניית מערכי הפינוי ליישובים ומערכי מחזור והוא שותף מרכזי בפרויקט פינוי הפסולת הגושית-הדרך הרומית שעתידה להתחיל לפעול בקרוב. שוקי גולן, מתגורר בחד נס, נשוי ולו שלושה ילדים. שוקי עובד במועצה כשלוש שנים והוא הרכז הצפוני שלנו-אחראי על אזור קדמת צבי צפונה ואחראי גם על אשכול מעלות הגולן. שניהם חייכנים ושירותיים מאוד. תמיד יעזרו, ישתדלו לסייע גם מעבר לתחומי עבודתם, ולמרות עומס הפנויות והשטח הרב שכל אחד מהם מכסה הם מגיבים במהירות לכל פנייה. פעמים רבות הם תלויים בקבלני משנה המבצעים את העבודה עבור המועצה והנושא מעט מתעכב אך הם יחפשו פתרון ביניים או אמצעי חלופי לסיוע. איזה כייף שיש כאלו עובדים!
חשוב לציין כי היחידה הסביבתית תעבוד בימי החג, תדאג לפינוי פסולות וניקוי השירותים המוצבים בשטחים הפתוחים ובבעיות ביישובים.
בקרוב תחל עונת היתושים, פרסומים בנושא יצאו בהמשך.