עדכוני מרכז קהילתי גולן

עדכוני מרכז קהילתי גולן

פסטיבל שמיים, מחלקת ילדים ונוער, פעילויות תרבות ועוד..
 
פסטיבל שמיים במתחם צנובר
לראשונה בגולן לא צריך לנסוע עד למצפה רמון בשביל לראות מטאורים.
ביום חמישי 12.8 יתקיים פסטיבל שמיים-מטאורים בגולן שיכלול תצפיות על גרמי שמים בטלסקופים, הדרכות, הצגת ילדים, הופעות ועוד המון הפתעות.
לינק לרכישת כרטיסים:
https://golan.tickchak.co.il/meteor1
 
 

מחלקת ילדים ונוער
השבוע החלו מחנות הקיץ של תנועות הנוער בגולן, התנועה החדשה ובני עקיבא
בהם השתתפו כ 700 בני נוער וחניכים. בבני עקיבא שכבות ט' יצאו לארבע ימי מחנה סיירים, שכבות ח' יצאו למסע נודד בהרי ירושלים ושכבות ד'-ז' יצאו למחנה באשבל. במהלך מחנה הרא"ה זכו החניכים למפגש בהפתעה ושיחה עם רוה"מ נפתלי בנט.
בתנועה החדשה ילדי הגולן, מדריכים והקומונה יצאו למחנה ארצי בחורשת טל שנצבעה בצבעי התנועה כחול וירוק.

ילדים ונוער

 
אשכול כנרת
אשכול כנרת, רביעי במספר מבין אשכולות המרכז הקהילתי גולן שרק נפתח לאחרונה וכבר מייצר פעילות תרבות איכותית לרווחת תושבי האשכול הגרים ביישובי מעלות הגולן.
במוצ"ש האחרון חגגנו את ט"ו באב בהופעה של הלהקה "טרנטה גרוב משין" שהתקיימה ביישוב מעלה גמלא, באמפי היישוב. כמו כן היו שותפים בהפקת המופע הישוב עצמו ומחלקות המרכז הקהילתי ובינהם תרבות, צעירים ואשכול אופק. כ-200 מבלים מרחבי הגולן נהנו ממופע מטורף שמשלב מגוון ענק של סגנונות מוזיקלים.

טרנטה גרוב משין

 
אשכול אביטל
ביום ראשון האחרון, ספריית אשכול אביטל במרכז הקהילתי גולן בשיתוף היישוב קדמת צבי, אירחו לכבוד ט"ו באב את המופע החדש והמרגש של הזמרת אפרת גוש, שחזרה להופיע לאחר תקופת היעדרות ממושכת, עם הפקה חדשה, מלווה על ידי אסף מידן על קלידים וסמפולים ושרון פטרובר – על התופים והגרוב . אפרת גוֺש, אחד הקולות הנשיים הבולטים והחזקים בשני העשורים האחרונים העבירה את הקהל בהופעה מסע בין בשלל ז'אנרים ונוסחאות מוזיקליות ייחודיות.
צילום: רוני אלוש

אפרת גוש

 
אשכול אופק
השבוע נפגשו צוות המיזם "קפה חברתי" שת"פ מקסים של הישוב בני יהודה והמרכז הקהילתי אשר מטרתו להקים בית קפה בבני יהודה שיתן מענה תעסוקתי לבעלי מוגבלות. במסגרת המפגש יצאו לסיור במשגב באקומיוניטי- מרכז תעסוקה לבעלי מוגבלויות שמתמחה במיחזור מחשבים ואלקטרוניקה ומכירתם כציוד מחודש ברמה מקצועית גבוה.
 
 
דילר גולן
השבוע הגיע לסיומה שנת החניכות של מחזור ו' דילר גולן. בסמינר של 4 ימים בתל אביב.
הסמינר עסק כולו במפגש עם אנשים מעוררי השראה ורעיונות פורצי דרך במהלכם עבר המחזור סיורים סדנאות והתנסויות דיונים וגם הרבה כייף.

דילר

 
 
מרכז צעירים גולן
לא כולם יודעים שיש הייטק בגולן !!
מרכז צעירים מזמין בשמחה את כל מי שעבודה בהייטק היא חלום בשבילו לסדנאת זום שתדבר על ההזדמנויות להשתלב בתחומי ההייטק והטכנולוגיה בגולן והסביבה

פרסום

 
פעילויות תרבות לקיץ
תושבי הגולן מוזמנים להתרענן בפעילויות והופעות לכל המשפחה, במהלך חודשים יולי אוגוסט. לכל הפרטים והתוכנית המלאה הקליקו:
https://did.li/2BkTY