משולחן סגן ראש המועצה גל גפני

משולחן סגן ראש המועצה גל גפני

קידום מהלך אזורי בתחום המוגנות, מנהלת רמת טראמפ, תוצרי תהליך משותף של מו"פ חינוך, ביקור שגרירת תאילנד בישראל ועוד..

 

קידום מהלך אזורי בתחום המוגנות
כחלק מהתכנית הלאומית 360, קיימנו השבוע פגישה רוחבית של השותפים לנושא במועצה-יעוץ וטיפול, חוס"ן, מתבגרים, חינוך וקהילה. בנוסף קיימנו ערב בזום בהובלת מרכז חוסן עם פרופ מרים שפירא. מטרת הערב הייתה התנעת תהליך הקמת ועדות מוגנות בכל ישובי הגולן. ההשתתפות במפגש הייתה מרשימה והיה מפגש משמעותי מאוד.
 
מנהלת רמת טראמפ
בשיתוף החטיבה להתיישבות ומחלקות המועצה המעורבות, קיימנו השבוע את מנהלת רמת טרמפ. כיו"ר ועד המייסדים הממונה ביישוב- יש התרגשות גדולה מהתקדמות הפיתוח והקליטה ואנו שמחים לבשר כי מחצית ממבני המגורים הזמנים מאוכלסים ב10 משפחות חדשות! יישר כוח לרותם קבלו ולאגף קהילה על העבודה המאומצת בקליטת וליווי המשפחות והתהליך בכלל.
 
תוצרי תהליך משותף של מו"פ חינוך במכון שמיר עם אגף חינוך וצוותי בתי הספר
זכיתי לפגוש את תוצרי התהליכים של בתי הספר עם מו"פ חינוך של מכון שמיר. התוצרים הם נקודת שיא במהלך מאוד משמעותי ובפריצות דרך חינוכיות לבתיה"ס שלנו. יישר כוח גדול לד"ר עירית ששון שמובילה את התחום במכון וכמובן למנהלים וצוותי בתי הספר!
 
ביקור שגרירת תאילנד בישראל
בסופ"ש שעבר אירחנו בגולן את שגרירת תאילנד בישראל. השגרירה פגשה  מתאילנד עובדים בגולן, במעלה גמלא, ולאחר מכן סיירה במכון שמיר ובתצפית הר בנטל.
השרה ציינה לטובה את היחס לעובדים מתאילנד בגולן וסיכמנו להיפגש שוב ולבחון שתופי פעולה עתידיים. זו הזדמנות להודות על ארגון הסיור לשי יחזקאל מנהל קשרי חוץ במועצה ולמשה דנינו שאחראי על התאילנדים בגולן מטעם אחת מחברות כוח האדם.