משולחנו של גל גפני-סגן ראש המועצה

משולחנו של גל גפני-סגן ראש המועצה

ביקור בקורס מד"צים של התנועה החדשה
ביום רביעי, ביקרתי בקורס המדריכים הצעירים. בקורס השתתפו 65 ילדים מהגולן, מספר שעולה בעקביות מדי שנה, בשנים האחרונות. פגשתי ילדים שמחים מאובקים מזיעים ומאושרים. המדרכים הבאים של הילדים של כולנו! עלו הצליחו.

סיום ההרשמה וההכנות לקייטנות ובתי הספר של החופש הגדול
1900 ילדים נרשמו לקייטנות! מתוכם 600 מהם יהיו בקייטנות ביישובים! במדובר בהפקה מורכבת של מחלקת ילדים ונוער עם שותפים רבים במועצה, במרכז הקהילתי, בבתי הספר וביישובים. נאחל לילדים ולצוותים, הצלחה והנאה.

חודש הגאווה
ביום שלישי התקיים מפגש נציגי רשויות עם השרה לשוויון חברתי במשרדה, לציון חודש הגאווה. לראשונה משרד ממשלתי מתקצב פעולות לתמיכה בקהילה הגאה. אנחנו חלק מ70 רשויות שניגשו וזכו.

פרויקט הקמת הרפת האזורית
חבר הכנסת רם בן ברק ביקר וקיים פגישה עם נציגי ומובילי פרויקט הרפת האזורית. המועצה מחויבת לפרויקט ובפגישה הביע ח"כ בן ברק, את התגייסותו לקידום הפרויקט.

מכינים את תקציב 2022 בחינוך
השבוע קיימנו ישיבת תקציב חינוך ראשונה לשנה הבאה עם אגף חינוך, מנכ"ל וגיזבר המועצה במטרה לאפשר למוסדות החינוך וודאות בגיבוש תוכניות העבודה לשנה"ל הבאה.

רמת טרמפ-ועד המייסדים נפגש שנית
ועד מייסדי אגודת רמת טראמפ נפגש לישיבה שניה. 13 משפחות התקבלו כבר ליישוב מתוכם מתגוררות ביישוב, נכון לסופ"ש זה 8 משפחות! היעד היה ונשאר איכלוס כל 20 המגורונים כד סוף הקיץ. אנו צופים כי בקצב הקליטה והביקוש הנוכחי, נעמוד ביעד עד סוף הקיץ.

מלגות מרכז צעירים
אנו עדין נמצאים בתקופת אי וודאות תקציבית. לכן אנו משמרים
(במאמץ רב) את אותו היקף מלגות לשנה הקרובה כפי שהיה בשנה החולפת- כ30 אש"ח. נעדכן בהמשך בפרטים.

וועדת חינוך של מרכז המועצות האזוריות
כחלק מתפקידי אני חבר בוועדת החינוך של מרכז המועצות האזוריות. בישיבה האחרונה דנו בסיכום שנת הקורונה ובהיערכות המשותפת לקראת שנה"ל הבאה ובאתגריה אנו תקווה כי השנה הבאה תהה שונה וטובה.

 

 

צילום יהודה וינברג