וועדת תיירות

וועדת תיירות

ביום א' האחרון התכנסה וועדת התיירות של המועצה. הוועדה מורכבת מתיירנים, נציגי ציבור, נציגי המועצה ונציגי החברה הכלכלית גולן ובכללם אנשי אגף התיירות.
 
הוועדה קיבלה סקירה על סטטוס הפרויקטים התיירותים בגולן-אילו שבשלב החזון ועד אילו שכבר בעבודה ובשלבי סיום. הוועדה נפרדה מעודד פורת, מנהל תיירות גולן היוצא והכירה את לימור פורטל מנהלת תיירות גולן הנכנסת.
לימור הציגה עצמה וסיפרה:
"שמי לימור פורטל, בחודש האחרון נכנסתי לתפקידי כמנהלת אגף תיירות, בחברה כלכלית גולן. בעברי שמשתי כמנכ"ל התאחדות המלונות בטבריה וכיו"ר גו-גליליי לקידום ופיתוח התיירות הנכנסת, לגליל. כמו כן עסקתי בייעוץ וניהול פרויקטים בתחום פיתוח תשתיות תיירותיות והייתי חברה בוועדה לטיוב רגולציה. המועצה וצוות אגף תיירות בחכ"ל, ימשיכו לקדם ולפתח את תעשיית התיירות בגולן כמנוע כלכלי משמעותי. נמצב את הגולן כיעד תיירותי בינלאומי באמצעות עוגנים תיירותיים, מושכי קהל כגון אתרי מורשת יהודית/נוצרית, טבע, ספורט ותוצרת חקלאית.

צוות אגף תיירות עומד לרשותכם בכל נושאי קידום ופיתוח התיירות.

בימים אלו אני מבקרת בעסקי תיירות בגולן, שמחה להכיר אתכם ולהבין היכן ניתן לסייע ולפתח, את האזורים התיירותיים היישוביים. מאחר ואנו בפתחה של חופשת הקיץ וכולם עמוסים, את מפגש התיירנים הבא נקיים בסמוך לראש השנה, נרים כוסית ונעשה מפגש עדכונים וחשיבה משותפת, על פיתוח עתידי של התיירות בגולן.

דלתי פתוחה, ניתן לתאם שיחה או מפגש דרך אביטל בטל: 04-6851006 או במייל: m-tour@megolan.org.il
אני מאחלת הצלחה רבה לכולנו".