פסטיבל ארץ הגולן

פסטיבל ארץ הגולן

כמה אירועים, כמה שמחה, מבקרים ופעילות עסקית מביא לנו הפסטיבל. יום הגולן היה יום מרכזי בפסטיבל שלנו. אתם התושבים בחרתם באיזה חלק להיות. כל אחד לפי העדפותיו.
 
המתחם אירח לאורך הערב כ-10,000 איש בסדר מופתי (10,000 איש בסכימת כמות כל הנכנסים לאורך הערב). אנשים נכנסו ויצאו בהתאם לפעילויות וברגעי השיא, היו במתחם קרוב ל6,000 איש! שמחתי כל כך לראות את הילדים נהנים, בוגרי התיכון שהגיעו לכנס מסיימי י"ב והתרגשו לקבל את הצ'ימדן שילווה אותם במסע הצבאי, המבוגרים שהגיעו מכל רחבי הגולן בשביל להיפגש, להינות מהאוויר והאווירה. מה עוד יש לבקש?

כנס חבורות הזמר התקיים ביום ג' השבוע בצנובר, כחלק מפסטיבל ארץ הגולן. את המפגש יזמה חבורת הזמר "קול ברמה", בניצוחה של אירית ישראלי ובחסות מרכז קהילתי גולן. הוזמנו והגיעו אוהבי הזמר העברי לחגיגת שירה בהשתתפות ההרכבים: "רון גליל" מראש פינה-בניצוחו של דני עמית, "שדות שבעמק" מעמק המעיינות בניצוחו של חיים אסנר, "זוהר צפוני" מרמת הגולן בניצוחה של אתי פטיש ו "חמישה לשלוש" מגליל עליון, בניצוחה של אירית ישראלי. באירוע נכחו כ 250 איש ששרו יחד עם חבורות הזמר ונהנו ממזג אוויר מושלם.

הערב (יום ה'-17.6) יתקיים מופע ב"יקב רמת הגולן" של הזמר והיוצר דן תורן (שיופיע במקום גבע אלון).

בשבוע הבא, ביום ה' 24/6, יתקיים המופע הסוגר את הפסטיבל-"פורטיסחרוב" מופע איחוד של שני ענקי הרוק הישראלי-רמי פורטיס ובארי סחרוב. מומלץ בחום!
את כל המידע על אירועי הפסטיבל תמצאו באתר הרשמי של הפסטיבל http://tourgolan.org.il/festival