מערכת החינוך הגולנית זוכה בפרסים יקרי ערך!

מערכת החינוך הגולנית זוכה בפרסים יקרי ערך!

פרס "אחדות ישראל" לביה"ס שורשים

בינה פבזנר, מנהלת בי"ס שורשים וצוות ביה"ס נבחרו לקבלת פרס "אחדות ישראל" המוענק בבית הנשיא ביום שני הקרוב. שאפו גדול לבינה ולצוות "שורשים"! כבוד גדול גם לגולן! אין ספק כי הדבר מבטא מהות הגולן, האחדות והחיים המשותפים.
 

גם לגולן! אין ספק כי הדבר מבטא מהות הגולן, האחדות והחיים המשותפים.


על הפרס: פרס ירושלים לאחדות ישראל הינו יוזמה א-פוליטית של משפחות יפרח, שער ופרנקל,  עמותת 'גשר' וראש עיריית ירושלים, מר ניר ברקת.


הפרס נולד מתוך תחושת האחדות שעטפה את החברה הישראלית ויהדות התפוצות בעת חטיפתם של שלושת הנערים בקיץ 2014 ונועד להעלות על נס ארגונים ויחידים בארץ ובתפוצות אשר תורמים לאחדותה של החברה הישראלית, ולעורר את יצר היוזמה לפעולות שכאלו בקרב אחרים, מתוך אמונה בחשיבות קבלת האחר ובכוחם של עם וחברה מאוחדים. יוזמי הפרס מבקשים להראות כי האחדות והסולידריות שהפגינה החברה ברגעי הצרה לא היו רק לשעתם, אלא הם  מתרחשים יום יום. בראש וועדת הפרס עומד מר ניר ברקת, ויחד עמו חברים בוועדה הזמר קובי אוז, תא"ל (במיל') אמל אסעד, רא"ל (במיל') בני גנץ, הרב יצחק דוד גרוסמן, הרב הלורד יונתן זקס, הרב ד"ר דני טרופר, יו"ר הסוכנות היהודית מר נתן שרנסקי, השרה לשעבר פרופ' יולי תמיר, הספורטאית ירדן ג'רבי ומשפחות יפרח, פרנקל ושער. הפרס מוענק במהלך יום האחדות בטקס שנערך בבית הנשיא, והוא מהווה את שיאו של יום זה.

 

 

פרס החינוך המחוזי לאולפנת גולן-קצרין
 
רכות גם לורדית טפרברג וצוות אולפנת גולן-קצרין על זכייתם בפרס החינוך המחוזי. הבחירה באולפנה מהווה תעודת הצלחה לצוות ולהנהלה על עשייה חינוכית ופדגוגית ערכית ומשמעותית. אתם מקור גאווה והשראה. אנחנו כולנו שמחים יחד אתכם.