ביקור שרת התיירות וצוות משרדה בגולן

ביקור שרת התיירות וצוות משרדה בגולן

בימים שלישי ורביעי, סיירה שרת התיירות, אורית פרקש הכהן, וצוות משרדה בגולן. השרה ביקרה באתרים השונים וקיבלה סקירה אודות המצב הנוכחי והפרויקטים העתידיים.
 
השרה וצוותה, ביקרו במצפה אופיר ושמעו על האומגה הארוכה במזרח התיכון העתידה להיבנות במצפה ותחבר באטרקציה מטורפת לאזור צומת כורסי. מדובר בפרויקט תיירותי מיוחד שעתיד להיות האומגה השלישית באורכה בעולם!
 
עוד שמעה השרה על התוכנית לפארק נחל סמק שמחבר את הגולן לכנרת, על השבחת אתרי לינה וותיקים, תיירות חקלאית, הקמת אתרים לינה חדשים ונושאים רבים נוספים. משם נסענו אל רוג'ום אל הירי-גלגל הרפאים, פרויקט דגל ועוגן תיירותי משמעותי לתיירות נכנסת, אותו אנו מקווים כי המשרד יוביל. השרה פרקש נחשפה למקום, לייחודיות-לא רק ברמה הארצית אלה ברמה העולמית. משם המשיכו לאתרים ומיזמים תיירותיים נוספים.
 
בנוסף, התקיים מפגש של השרה עם תיירני הגולן ביקב אורטל והשרה זכתה לשמוע ממקור ראשון את התחושות, הקשיים התמורות וההישגים של תיירני הגולן ותיירות גולן, בשנתיים האחרונות, עם התמקדות על השנה המאתגרת שעברה על כולנו.
 
השרה סיכמה והודתה לצוות משרדה, לצוות המועצה והחברה הכלכלית על סיור פורה ומלמד ואנו תקווה כי שיתוף הפעולה עם משרד התיירות יישא את פירותיו בקרוב.