אגף קהילה

אגף קהילה
 
עם הכרזת הממשלה על כוונתה להקמת היישוב רמת טראמפ הורכב צוות חברתי בהובלתו של גל גפני, אגף קהילה והחטיבה להתיישבות יחד עם נציג יישובי הצפון - אורי הייטנר. הצוות עובד במרץ על שיווק ומיון מועמדים המתאימים לשלב ההקמה בכדי לבנות את קבוצת 20 המשפחות הראשונות. המועמדים עוברים שלבים של הכרות הדדית עם הפרויקט וחזון היישוב.
 
השבוע חווינו התרגשות גדולה, עת קיימנו ועדת קבלה לשלושת המשפחות הראשונות שיקלטו להקמת היישוב. חווינו (בצורה מוזרה) רגע היסטורי בזום, רגע היסטורי עבור היישוב, המועצה והמדינה. רק במבט לאחור נוכל לתרגם את ההתרגשות לגודל הרגע. זכות אדירה נפלה בחלקן של המשפחות הראשונות להיות חלק משרשרת החלוצים שהקימו את המדינה ולא פחות מכך, את הגולן. הקמת יישוב בעת הזאת היא משימה נדירה, זכות שקיימת רק למעטים, זכינו. ולמרות שאנחנו עובדים במרץ על משימת הקמת היישוב, זו רק תחילתה של משימה קשה ומורכבת. ואנחנו עוד ממשיכים לחפש אנשים משוגעים לדבר ומעולים שמוכנים לשאת את המשימה זאת.
 
מחפשים משפחות שהחלוציות זורמת בעורקיהן, שמבקשות להיות שייכות לקהילה מעורבת, משפחות שאכפת להם מהחברה ומהסביבה. מוזמנים לפנות ולהפנות מתעניינים ל2131* או לאיילת שמרכזת את הפניות ליישוב בטלפון נייד שמספרו 054-2255720 r-yshv@megolan.org.il