תושבים יקרים שלום רב,

תושבים יקרים שלום רב,

ראשית, אאחל לכולנו שנה טובה, מתוקה ובריאה. בהחלט אפשר לבקש שתכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה.
ברצוני לעדכן אתכם במתרחש בגולן בתחום הקורונה בימים האחרונים: למעשה תוך כיומיים עלינו מ-6 חולים ל-30 חולים וכ-500 מבודדים והמגמה נמשכת.
החולים, להבדיל מהפעם הקודמת, מפוזרים על פני הגולן: מנווה אטיב שבצפון, דרך מרבית יישובי הגולן ועד כפר חרוב שבדרום הגולן. כמו כן, ולהבדיל מהגל הקודם, החולים נמצאים בכל טווח הגילאים.
בעקבות כך, נסגרו מוסדות חינוך לגמרי או בהתאם לשכבות הגיל. כאן המקום להסביר כי המצב קשה בכל הארץ בדגש על אזור הצפון ברשויות סביבנו וגם שם המספרים הולכים וגדלים.
המגמה המסתמנת הינה קשה. עלינו לעשות כל מאמץ על מנת לשנות את הכיוון ולהשטיח את העקומה. על כל אחד ואחת מאתנו מוטלת החובה והזכות לאחריות אישית, משפחתית וקהילתית, לעצור את התפשטות התחלואה.
אנא, בכל לשון של בקשה, הקפידו על עטיית מסכה, צמצמו ככל שניתן במפגשים והקפידו על היגיינה.
אוסיף ואומר, עשו כל מאמץ לא לצאת מהגולן, לא לצאת מהיישוב, והישארו בבית, ככל הניתן.

אם אתם חשים בתסמינים דמויי קורונה, אנא פנו אל רופא המשפחה בטלפון. הרופא יחליט באם נדרשת בדיקה לאיתור הנגיף וינחה אתכם לאן לפנות על מנת להיבדק. כל נבדק נדרש ע"י משרד הבריאות לשהות בבידוד עד קבלת התוצאה.

במידה ונכנסת לבידוד או אבחנתם כחיוביים לנגיף, אנא עדכנו את הנהלת הקהילה והשמעו להנחיות הבידוד. ניתן לקיים בבידוד עצמי מופרד מיתר המשפחה, או בבידוד משפחתי שמשמעו שכל בני הבית נשארים אתו בבית (ללא יכולת יציאה) עד סיום הבידוד. הבידוד מהותי לקטיעת שרשרת ההדבקה. אנא קיימו את הבידוד כראוי ושימרו על בריאותכם ועל בריאות הסובבים אתכם.
הנחיות לבידוד תמצאו בלינק הבא: https://www.golan.org.il/korona/yshuvv/