שמ"ר- שירותי יעוץ וטיפול

שירותי אבחון, יעוץ וטיפול לתושבי הגולן

עמותת שמ"ר מעניקה מגוון שירותים טיפוליים ברמה מקצועית גבוהה. הטיפולים ניתנים במסגרת עמותה ציבורית מוכרת, בתעריף מבוקר ותחת קורת גג אחת בקצרין וללא צורך לנסוע לחפשם מחוץ לגולן.
 
שמ"ר היא עמותה ציבורית, שהוקמה ביוזמת מח' מיט"ר במועצה האזורית גולן, על מנת לאפשר לתושבי הגולן שירותים משלימים נגישים בתחומי טיפול אבחון ויעוץ.
לאור תהליך גידול האוכלוסיה בגולן והביקוש הרב לשירותים טיפוליים מגוונים הוחלט במיט"ר לקדם את השירותים המשלימים על מנת לשפר את השירות לתושב מטעם המועצה ולאפשר את הרחבת סל השירותים הקיימים בגולן.
עמותת שמ"ר מעניקה מגוון שירותים טיפוליים לילד, נוער ולמשפחה ברמה מקצועית גבוהה. השירות ניתן בתשלום, בתעריף מבוקר וללא צורך לנסוע מחוץ לגולן.
המטרה הייתה לאגד את כל השירותים תחת קורת גג של עמותה ציבורית בעלת אחריות מקצועית, שתספק מענה לכל פניה של התושבים. בנוסף, העמותה מאפשרת לתושבים לקבל טיפולים מהצוות המקצועי המוכר להם ממיט"ר באופן פרטי ללא ניגוד אינטרסים וממטפלים ואנשי מקצוע נוספים מתחומי הטיפול והאבחון.
 

 לפנייה ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 04-3732089. שעות פעילות בימים ב', ג', ה'  16:00-20:00, ביום ו' 8:00-14:00 מייל : shemer@golan.org.il

מרכזת שמ"ר – חגית צברי דהן

 

טפסים

נושא הטופס אגף תאריך יצירה להורדה לטופס מקוון