דיגיטל עכשיו

כיאה לסוף 2017, נושא השירותים הדיגיטליים עבור תושבי הגולן נמצא בתנופה משמעותית וממשיך להתקדם בהתאם לצרכי התושבים ומחלקות המועצה השונות
האפליקציה

אתר המועצה

אתר האינטרנט החדש של המועצה עלה לאוויר בתחילת השנה. לאחר חודשי התאקלמות והטמעה, נתוני הכניסה והשימוש שומרים על יציבות מרשימה. התכנים הפופולריים ביותר באתר הם אירועי ה-50, ספר הטלפונים המועצתי, אתר הקליטה, מכרזים, חינוך בגולן ואגף ההנדסה. בניגוד לאתרים סטטיים של ארגונים שונים, אתר הגולן מתעדכן באופן תדיר ושומר על דינמיות, במידע שמגיע מהגורמים במחלקות השונות. חלק ניכר מהפניות לקליטה ביישובי הגולן מגיע דרך העמודים המוקדשים באתר לנושא הקליטה וההתיישבות בגולן.
לקראת שנת הפעילות החדשה, במרכז הקהילתי גולן, הוחלט השנה לעבור מחוברת חוגים פיזית לחוברת חוגים דיגיטלית, הנמצאת באתר ומכילה את המידע המלא על החוגים המתקיימים ברחבי הגולן. מאז הופצה לתושבים, נרשמו מעל 2600 כניסות לעמוד החוגים ומנהל המרכז הקהילתי, שרון פז אגאי מביע סיפוק רב מהמהלך.
בימים אלו, נבנה, יחד עם החברה הכלכלית גולן והוועדה החקלאית גולן, מערך תוכן מעמיק בתחומי החקלאות, היזמות והתעסוקה בגולן, שמבוסס על תכנית העשור הכלכלי בגולן.

אתר תחבורה ציבורית גולן

שינוי משמעותי נוסף, שעליו הוחלט לאחרונה בחברה הכלכלית גולן, הוא המעבר מהאתר של חברת התחבורה "רמה" לאתר של המועצה, שמאגד בתוכו את כל המידע הדרוש על התחבורה הציבורית בגולן. באתר התחבורה החדש, מוזמן ציבור הנוסעים להתעדכן בלוחות הזמנים, תכנון מסלול, מידע בנושא רב-קו, תעריפים ופרטי כרטיסים.

אפליקציית המועצה

במקביל לתפעול האתר, נמצא על הפרק קידום אפליקציית המועצה, לטובת שיפור השירותים הקיימים. בחודש הקרוב, תופץ לתושבים גרסה מתקדמת שכוללת עיצוב חדש ושדרוגים משמעותיים, שעשויים לשנות את מערך השירותים. קבלת התראות לנייד על פי הגדרת תחומי עניין, מערך הרשמה פעילויות שונות, מערכת לניהול מלאי ועוד.
בין החידושים שכבר נכנסו לשימוש בחודשים האחרונים באמצעות האפליקציה: הרשמה לתכנית "דילר" של המרכז הקהילתי, הרשמה למלגות המועצה, סקר ליצירת מאגר אנשי הייטק בגולן ולוח אירועים המסונכרן עם לוח האירועים באתר.
עוד לא הורדתם את אפליקציית המועצה? היכנסו עכשיו לחנות האפליקציות, חפשו "גולן" (לוגו ירוק) ותתחילו להתחבר.

שירותים נוספים

• ממש בקרוב, במסגרת תהליך ההנגשה למבני ציבור במועצה, תוקם עמדת מידע לציבור. העמדה תהיה נגישה, בכניסה לבניין המועצה והמידע בה מתבסס על התכנים באתר האינטרנט.
• רכישת כרטיסים לאירועי תרבות שונים ברחבי הגולן, מתבצעת דרך ממשק "איוונטבאז", שאליו מפנים ישירות עמודי האירועים באתר.
• מחלקת רישוי העסקים מתחדשת בימים אלו באתר חדש, בו יוצגו נתוני תיק לבעל העסק ובהם פרטי התיק, פרטי הבעלים פרטי גורמי הרישוי ותשובתם. המטרה כמובן היא הנגשת המידע לבעלי עסקים ויזמים בגולן.

בנוסף לכל אלו, אתם מוזמנים להתעדכן באופן שוטף מהנעשה במחלקות המועצה, בדף הפייסבוק "מועצה אזורית גולן" ובערוץ היוטיוב. הכולל סרטוני הסברה על פרויקטים שונים וסקירה של כמה מאירועי המועצה, בשנים האחרונות.