לילות ירח בגולן - קיץ 2017

בפעם השמינית, פסטיבל "לילות ירח בגולן", בהפקת תיירות גולן, מביא אלינו את מיטב האמנים. הפעם מדובר בסימפונט רעננה ו"מיומנה", מוש בן ארי, דודו טסה ו"ילדי בית העץ" בהופעה לכל המשפחה

 
כבר 8 שנים, שפסטיבל "לילות ירח בגולן" מושך קהל רב מכל רחבי הארץ ולא בכדי. מדי שנה, אגף התיירות משקיע מאמצים ומשאבים רבים בכדי להביא לגולן את מיטב אמני ישראל, כדי להעיר את לילות הקיץ ולהעשיר לתושבים ולאורחים הרבים את חופשתם.
לאור ההצלחה של אירוע היובל המרכזי, השנה לראשונה, הפסטיבל יתקיים במתחם האירועים החדש - "צנובר". דמיון עשיר, חזון וגם יכולת ביצוע, הפכו בסיס צבאי נטוש למתחם תרבות משגע ומיקומו במרכז הגולן מאפשר גם את הגעתם של תושבים מהמועצות השכנות. גם השנה, המופעים בפסטיבל מביאים קשת רחבה של סגנונות מוזיקליים, בשלושה ימים של הופעות משובחות:
תזמורת סימפונט רעננה במפגש מיוחד עם להקת "מיומנה" - הפקה בלעדית לרגל חגיגות 50 שנה לחידוש ההתיישבות בגולן, "כשהקצב פוגש את הקלסיקה". שילוב ראשון מסוגו בארץ בין מוזיקה קלאסית לשפת התנועה, בניהולו המוזיקלי של ירון גוטפריד. לצד יצירות מוכרות ואהובות, ישתלבו יצירות ייחודיות שמשלבות מוזיקה ותנועה. בנגינת היצירה "אגם הברבורים", של צ'ייקובסקי, תשתלב להקת "מיומנה" עם סימפונט רעננה, בתנועת סנפירים במים. היצירה "בולרו", של ראוול, תיפתח בנגינת חליל אליה יצטרפו בהדרגה שאר כלי התזמורת. בנייה תזמורתית זו תקבל את הזווית התנועתית הייחודית ל"מיומנה". בנוסף, בקונצרט תנוגן יצירה שנכתבה במיוחד עבור רקדן ונגן מוביל מהלהקה.
יום רביעי, 23.8 בשעה 21:00. פתיחת שערים: 19:30.
 
לילות ירח


מוש בן ארי ודודו טסה - שני מופעים בערב אחד. כבר כמעט שני עשורים שמוש בן ארי הוא חלק בלתי נפרד מהמוזיקה הישראלית עם גרוב ייחודי לו. מרגיש כאילו המוזיקה של בן ארי נמצאת אתנו מאז ומעולם, מלווה אותנו מאז ימי להקת "שבע" ומגדלת דור חדש שאימץ את שיריו. בין הלהיטים שיבוצעו - "ואיך שלא", "אנצל", "משא ומתן", "Jah is one", "דרך", "ממריאים" ו"עד אליי".
השנה האחרונה הייתה אחת המוצלחות בקריירה של דודו טסה, עם השמעות בלתי פוסקות ללהיטים ברדיו, הופעות מצליחות בחו״ל, ביניהן חימום ללהקת "רדיוהד" ושיתופי פעולה מוזיקליים מצליחים עם ישי לוי, נצ'י נצ' ועוד. בהופעה, מבצעים דודו והלהקה המצוינת שאתו את הלהיטים הגדולים מכל האלבומים לצד שירי האלבום החדש. בין הלהיטים שיבוצעו: "הלילה לא", "אני רץ", "יש בינינו בית", "מעליות", "איזה יום", "לולה" ו"בדיוק בזמן".
יום חמישי, 24.8 בשעה 21:00. פתיחת שערים: 19:30.

"ילדי בית העץ" - ההופעה. מפגש של נבחרת מוזיקאים משובחת, המייצרת חגיגה של גרוב אל תוך עולמם של ילדי בית העץ - הפחדים, החלומות, הקסם של הבמה, הסודות ועוד. מופע ראשון מסוגו, עשיר וערכי שלוקח אותך לעולם שכולו גרוב מוזיקלי שבו לגיל אין משמעות. על הבמה בביצועים מקסימים משני האלבומים - יאיא כהן אהרונוב, איילה אינגדשט, גלעד בין ליש, ניר מנצור, אלון רדעי ויקיר ששון. קטעי קישור: שירילי דשא ורועי שגב. האירוע כולל הפנינג לכל המשפחה שיתקיים לפני ההופעה.
יום שישי, 25.8 בשעה 16:00 (פתיחת שערים בשעה 14:30).

"פסטיבל 'לילות ירח בגולן' הפך למסורת שנתית, שמספקת לתושבים ולאורחים המגיעים לחופשה, צעירים ומבוגרים, אפשרות ליהנות ממגוון של אירועי תרבות באתרים היפים שלנו, כאן בגולן", אומר מנהל אגף התיירות במועצה האזורית גולן, שמואל חזן. "השנה, לרגל חגיגות 50 שנה לחידוש ההתיישבות בגולן, הפסטיבל יהיה מיוחד מהרגיל ואנו מצפים לאורחים מכל רחבי הארץ. גם השנה, הושקעה מחשבה רבה בבחירת האמנים שיופיעו וכמובן, המיקום החדש מוסיף לייחודיות וחגיגיות הפסטיבל".

מכירת הכרטיסים בעיצומה. מידע ותמיכה: 2389*, או בפייסבוק, חפשו: "תיירות גולן"
לפרטים והזמנת כרטיסים לחץ כאן