20/10/2022 עדכון משולחן המועצה

עדכון משולחן ראש המועצה

עדכון משולחן ראש המועצה
אחרי החגים יתחדש הכל...
החגים הסתיימו, כולנו חזרנו לעבודותינו ורוחות הסתיו כבר נושבות. נשמע כמו שגרה אבל במועצה העשייה לא נעצרה לרגע. גם בימי החג עבדו צוותים מתוגברים בשטחים הפתוחים ניקו וטיפחו למען הציבור, המטיילים והטבע הגולני. מוקד המועצה המשיך להעניק שירות ברצף, התחבורה הציבורית פעלה וכך גם ציוותי החינוך הבלתי פורמליים ביישובים, התרבות ועוד.
למידע נוסף על עדכון משולחן ראש המועצה

עומר אדם בצנובר

צילום: שרון רביבו
כולנו כבר יודעים שהאירועים הכי שווים באזור מתקיימים בצנובר, לב הגולן. בחול המועד סוכות, היה ערב מיוחד שמשך אליו כ-5000 משתתפים מהגולן ומחוצה לו למופע של עומר אדם. אחת המטרות שהציבה לה המועצה היא להביא את מיטב התרבות והאירועים הגדולים אל הגולן.
למידע נוסף על עומר אדם בצנובר

טיול נקלטים חול המועד סוכות

טיול נקלטים חול המועד סוכות
ביום שלישי, אסרו חג סוכות, נפגשו כ-35 משפחות ליום טיול לנקלטי הגולן. הטיול התקיים באתר המורשת עין קשתות. משפחות הגיעו מכל קצוות הגולן, מדרום ומצפון, לטיול היכרות האחד עם השני והיכרות עם הטבע, המורשת וההיסטוריה שלנו. התקיימה פעילות בתחנות לאורך המסלול. היה יום מוצלח מאוד, אווירה נעימה וכיפית. שמענו על התחושות הדומות של משפחות נקלטות, על כך שלוקח זמן להתרגל לטוב-למרחב, לזמן ולשקט, שהגולן מציע.
למידע נוסף על טיול נקלטים חול המועד סוכות

לרבש"צים שלנו מגיע יותר!

לרבש"צים שלנו מגיע יותר!
לפני כחודשיים יצאו הרבש"צים (רכזי ביטחון שוטף צבאי) בכל הארץ למאבק בדרישה להעביר את חוק הרבש"צ שיגדיר את תפקידם ויאפשר את החזרתם לאחריות משרד הביטחון וצה"ל כפי שהיה עד לתחילת שנות ה־90. כמו כן הרבש"צים דורשים שיפור בתנאי שכרם שנמצא מתחת לשכר המינימום השעתי וללא תנאים סוציאליים. השבוע החלה שביתה של הרבש"צים שבשלב זה עזבו את קבוצות הוואטסאפ הביטחוניות המשותפות עם גופי הביטחון השונים. בהמשך מאיימים הרבש"צים להפסיק לבצע ביקורות נשק, לשתף פעולה עם יחידות צה"ל והמשטרה, להפסיק אימונים ואת בדיקות הפועלים הנכנסים ליישובים ועוד.

למידע נוסף על לרבש"צים שלנו מגיע יותר!

עדכון שבועי מהמרכז הקהילתי גולן

עדכון שבועי מהמרכז הקהילתי גולן

החגים עברו (מקווים שעברו עליכם בנעימים) ופנינו לחורף המתקרב.
ביום ראשון הקרוב יתקיים מעמד קולות - זכר להקהל ובו נשיר עם קולולם את השיר יש בי אהבה.
בעוד כשבוע וחצי נצא לבחירות, והשבוע אנחנו מזמינים אתכם להרצאה מרתקת של יאיר שרקי, עיתונאי בערוץ 12 שתתקיים בספריית אשכול אל על.
לקראת סוף השבוע יתקיים מסע האופניים חוצה גולן באוירה סתווית.
הרישום לחוגים קרוב לסיומו, חלק מהחוגים כבר החלו, ואם תזדרזו אולי עוד תספיקו להירשם. כל הפרטים באתר מרכז קהילתי גולן.
פרטים נוספים כאן >
https://bit.ly/news_201022