09/06/2022-עדכון משולחן המועצה

דבר ראש המועצה

דבר ראש המועצה
תושבים יקרים,"וְחַג הַקָּצִיר בִּכּוּרֵי מַעֲשֶׂיךָ אֲשֶׁר תִּזְרַע בַּשָּׂדֶה" (שמות כ"ג, ט"ז).
השבוע, חגגנו את חג השבועות. בחלק גדול מהיישובים חגגו במקביל את "חג המשק", עם תוצרת גולנית משובחת, עם סלים מלאים מביכורי השדה, עם גבינות מקומיות ועם תינוקות  חדשים, פרי בטן, שהצטרפו למשפחת הגולן.
למידע נוסף על דבר ראש המועצה

שיקום תשתיות ישנות ביישובים

שיקום תשתיות ישנות ביישובים
במסגרת החלטת הממשלה לגולן, הוקצבו 35 מיליון ש"ח לשיקום תשתיות ישנות ביישובי הגולן. תקציב זה נועד כדי לאפשר ליישובים לשקם ולשדרג תשתיות לשירות התושבים. כל יישוב יוכל להקצות את המשאבים שיינתנו לו לפי הצרכים הספציפיים שלו ובתנאי שעומדים בתנאים שהוגדרו.
למידע נוסף על שיקום תשתיות ישנות ביישובים

ועדת תכנון מיוחדת לגולן

ועדת תכנון מיוחדת לגולן
אחד הדברים המשמעותיים ביותר לפיתוח הגולן ועבור שיפור השירות לתושבים בעולם התכנון הגיע השבוע לבשורה מוגמרת. השבוע, בציון 55 שנים לגולן, חתמה שרת הפנים, איילת שקד, על הצו להקמת ועדה מיוחדת לגולן.פיתוח מבוסס על תכנון וכדי לקדם ולהאיץ פיתוח, נדרש מנגנון תכנוני יעיל וממוקד.
למידע נוסף על ועדת תכנון מיוחדת לגולן

אירועי 50 שנה למלחמת יום כיפור

אירועי 50 שנה למלחמת יום כיפור
באוקטובר 2023, תציין מדינת ישראל 50 שנה למלחמת יום כיפור. כידוע, מלחמת יום כיפור התרחשה בשתי חזיתות - סיני והגולן. סיני כבר אינו נמצא בידנו, כך שעיקר אירועי היובל למלחמה יתרחשו בפועל בגולן.
למידע נוסף על אירועי 50 שנה למלחמת יום כיפור

ניהול חדש בתיכון רמות

ניהול חדש בתיכון רמות
בהמשך למפגש הקודם עם הורי תלמידי תיכון רמות, קיימנו פגישת היכרות בין המנהל הנכנס, אבי דביר, להורי התלמידים, בהשתתפות מנכ"ל רשת "טומשין", גדי והמנהלת הפדגוגית, אלה. בפגישה השתתפו גם נציגים מצוות בית הספר.
למידע נוסף על ניהול חדש בתיכון רמות

מילה טובה לעובדת מסורה יהודית זלצמן

מילה טובה לעובדת מסורה יהודית זלצמן
יהודית זלצמן, נולדה, גדלה והקימה את ביתה, ביישוב רמת מגשימים. יהודית נשואה ליוסי, רב ואיש חינוך ולהם שישה ילדים ונכדה. יהודית היא דור שני באגף החינוך במועצה האזורית גולן. אמה, ורדה הרשקוביץ, הייתה מנהלת תחום הגיל הרך, במשך שנים רבות.
למידע נוסף על מילה טובה לעובדת מסורה יהודית זלצמן