הרשמה לתכנית "עמיתי דילר"

"עמיתי דילר" גולן-מלבורן מחזור ה' 2019-2020

דילר
תכנית עמיתי דילר היא תכנית מנהיגות המזמינה קבוצה נבחרת של תלמידי י'-יא' יהודים מקהילות שונות בארצות הברית, קנדה, דרום אפריקה, אוסטרליה, דרום אמריקה, אירופה וישראל לקחת צעד קדימה, להוביל את הקהילות שלהם ולתקן את העולם.

השנה מעל 650 בני נוער מ16 קהילות בצפון אמריקה/דרום אפריקה/אוסטרליה/דרום אמריקה ואירופה ו16 קהילות בישראל, יקחו חלק בתכנית הכשרה של למעלה משנה. התוכנית מחויבת להכשרת חניכיה לתיקון עולם הלכה למעשה, לבניית קשר לעם היהודי ולישראל ולהעמקת הזהות היהודית של משתתפיה.

לאחר ארבע שנים מוצלחות של מחזורים איכותיים בגולן, אנו שמחים וגאים לפתוח את המחזור החמישי של שותפות דילר רמת הגולן-מלבורן אוסטרליה ומזמינים אותך להיות חלק מקבוצה איכותית של 20 בני נוער אשר ייצגו את הגולן בשנה הנוכחית!

התכנית מתקיימת מנובמבר ועד אוגוסט והיא דורשת מחויבות רבה.
מלבד תכנית המפגשים (ימי שני או רביעי אחר הצהריים אחת לשבועיים) אשר מחייבת את כל משתתפיה, ישנם גם 3 סופי שבוע, סמינר באוסטרליה (25.3-6.4.2020), וסמינר קיץ בחודש יולי (12-25/7/20) הכולל שבוע קהילה שבו חניכי התוכנית אחראים על תכנון וביצוע שבוע שלם בגולן, קונגרס דילר הבינלאומי וטיול משותף עם קבוצת דילר אוסטרליה .

ההרשמה הסתיימה

בהצלחה!