מעורבות חברתית-פרויקטים

בכל שנה מוביל מרכז הצעירים פרויקטים חברתיים רבים המשתפים אוכלוסיות שונות מכל רחבי הגולן, בשיתוף פעולה הדוק עם המשרד לשוויון חברתי. את הפרויקטים מנהלים סטודנטים מלגאים של המועצה והם מקבלים תמיכה מקצועית וסיוע ככל הנדרש מאגפי המועצה השונים. המטרה היא חיבור לקהילות ולמגוון האוכלוסיות בגולן.
 
יש לכם רעיון לפרויקט חברתי?
שלחו לנו למייל: young@megolan.org.il ונשמח לסייע בהגשמתו
חזון

הקמת פורום צעירים גולני

הקמת פורום צעירים גולני
בימים אלו אנו שוקדים על הקמת פורום צעירים גולני שאותו ירכיבו נציגי היישובים. באמצעות המפגש ועל ידי הנחייה מקצועית, נמשיך לגבש את המטרות והיעדים שלנו, נפתח את תוכנית העבודה, ונפרה אחד את השני ברעיונות וכיוונים חדשים לפעילות שמטרתה העיקרית היא רווחת אוכלוסיית הצעירים במועצה האזורית גולן.

מלגות לסטודנטים בני הגולן

מלגות לסטודנטים בני הגולן
השנה התחלנו בשיתוף פעולה מבורך עם מפעל הפיס ועם פר"ח (פרויקט חונכות) בפרויקט מעורבות חברתית. במסגרת הפרויקט ינתנו מלגות לימודים ע"ס 10,000 ₪ ל20 סטודנטים בני הגולן. המלגאים יתנדבו במגוון פרויקטים בקהילה בתחומים הבאים: ותיקים, קליטה, פיתוח קהילתי, שנת ה50 לגולן, חונכות אישית ועוד. זו השנה הראשונה של הפרויקט והסטודנטים המשתתפים בו נבחרים בקפידה. אנו מקווים שעם הצלחתו יגדל מספר המלגות לסטודנטים הפעילים בתחום המעורבות החברתית.
בנוסף, כבכל שנה, תעניק המועצה מלגות לימודים ע"ס 1000 ₪ לסטודנטים בני הגולן אשר עומדים בקריטריונים שקבעה ועדת המלגות של המועצה.
למידע נוסף